79035, м.Львів, вул.Зелена 238 каб.63 +380679850302 mnplatollc@gmail.com

Про нас

 

Компанія ЗDLVIV була створена у 2016 році, з метою просування сучасних технологій на ринок України. Основною задачею компанії є надання якісних послуг у сфері 3D друку. Для цього ми використовуємо сучасні та якісні ЗD принтери, що дозволяє друкувати товщиною до 20 мікрон, а також використовувати одночасно два кольори для друку моделі.

Чим 3D друк може бути корисним для Вас:

1.    Економія часу та грошей.

Нерідко трапляється, що у великому механізмі (машині, кондиціонері, тракторі і т. д.) ламається одна проста деталь, при замовленні якої доводиться переплачувати за доставку з іншої країни, брати не поштучно, а строго партією, та ще й чекати місяці. З 3D-принтером все відбувається набагато швидше, ви просто створюєте макет, натискаєте кнопку «Друк» і через кілька годин механізм знову в строю.

2.    Помилки обійдуться дешевше.

При віддаленому замовленні необхідного вам продукту ніхто не дасть 100% гарантії, що кінцевий результат ідеально підійде вам. Заміна терміново необхідної деталі може затягнутися на кілька тижнів, а то й місяців. З 3D-принтером виправити помилку ви можете за кілька годин з мінімальними фінансовими втратами.

3.    Нескінченні трансформації та креатив.

Технологія 3D-друку застосовна не тільки для «технічною» сфери. Наприклад, ювеліри використовують 3D-моделі при створенні складних виробів з дорогоцінних металів. Різноманітність можливих матеріалів для друку велика: різні види пластику, віск, силікон, деякі метали, фотополімерна смола та ін. Це відкриває широкий простір для концептуального моделювання.

4.    Перевірка функціональності нового продукту.

Надрукувавши все необхідне, можна відразу відзначити слабкі та сильні сторони конструкції і провести всі необхідні випробування. Таке функціональне тестування не в змозі забезпечити жодна інша технологія в світі.

5.    Новий інструмент маркетингу.

3D-друк також може бути інструментом прямого маркетингу. Приміром, польська компанія Loft, яка займається розробкою програмного забезпечення для проектування меблів і домашнього інтер’єру, організувала і провела кампанію з використанням крихітних 3D-друкованих диванів. Замість традиційних рекламних буклетів потенційні клієнти та партнери отримували розкладну кімнату з картону, в яку були упаковані 3D-моделі можливих виробів.

6.    Виготовлення прозорих деталей.

Для виготовлення об’єктів можна використовувати прозорі пластики і гуму. З них можна створити, наприклад, захисні насадки, що зберігатимуть від стирання кнопки дорогої апаратури. Це опція корисна в медицині, де вартість обладнання може складати десятки, а то й сотні тисяч доларів. Крім того, передові клініки вже навчилися використовувати 3D-друк при виготовленні імплантатів і протезів. При цьому вони дешевші від традиційних аналогів.

7.    Інструмент та оснастка.

Багато дизайнерів вже давно відчули переваги нової технології, адже за допомогою 3D-принтерів можна створювати спеціальний інструмент і оснастку, які здатні істотно полегшити як виробництво, так і збірку серійних деталей.

8.    Виставкові зразки.

Також використовувати 3D-принтер можна для створення прототипів вашої продукції, що дуже зручно, адже їх завжди можна взяти з собою. Такі виставкові зразки не тільки прослужать вам дуже довго, але і зможуть продемонструвати клієнту, як виглядатиме ваш продукт.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо реалізувати Ваші задуми!